You are here 7 DESTINATIONS YOU NEED TO VISIT IN 2017

Jūs esat šeit 7 MĒRĶI, KAS JĀBŪT APKALOT 2017. GADĀ

Kanāda

Janvāra un februāra mēneši ir vislabākie, lai izjustu Kanādas aizraujošo ziemas kultūru, taču pat siltākos mēnešos dažādi reģioni, pilsētas un dabas brīnumi visu gadu aizrauj apmeklētājus. Kamēr Kanāda vienmēr atrod prieku katrā sezonā, mūsu draudzīgajiem ziemeļu kaimiņiem ir daudz ko svinēt 2017. gadā. Gaidāmais gads iezīmē 150. gadu th Valsts konfederācijas gadadiena un Kanādas kultūras mantojuma premjerministre Melanija Džolija garantēja 12 mēnešu svinības. Pilsētas visa gada garumā rīkos dažādus pasākumus un svētku pasākumus, padarot 2017. gadu par labāko laiku Lielā Baltā ziemeļa apmeklēšanai

Antigva

Kāds ir labāks veids, kā pavadīt 2017. gadu, nekā uz salas, kas lepojas ar pludmali katru gada dienu? Tie, kas meklē perfektu sauli, smiltis un sērfo, atradīs Antigvas pludmales daudz vairāk nekā cerēts. Sākot no sociāliem karstajiem punktiem līdz slēptiem dārgakmeņiem, Antigvā ir pludmale, kas piemērota ikvienai personībai. Mēs iesakām iznomāt automašīnu un rīkot savas jūrmalas tīrītāju medības.

Itālijā

Itālija vienmēr ir laba ideja. Šajā valstī tas viss patiešām ir; garšīgs ēdiens, valdzinošs skatījums, dziļa vēsture, cilvēku uzņemšana un vīns - mēs nevaram aizmirst vīnu. Itālijas lielums komplimentē ar atmosfēru, kas ir lielāka nekā dzīves laikā, taču, ņemot vērā tik daudz ko redzēt, maršruta izvēle var būt drausmīga. Par laimi, lieliskā valsts sabiedriskā transporta sistēma ļauj izlasīt nedaudz ziemeļu un dienvidu, kā arī visu, kas pa vidu.

Taiti salas

Pajautājiet jebkuram ceļotājam, kas ir viņu klejošanas sarakstā, un garantēti, ka tur atrodas Taiti salas. Vīzijas par virsūdens vasarnīcām, tik skaidru ūdeni, lai jūs varētu redzēt zivis no sauszemes, un greznus kūrortus, kas izveidoti, lai palutinātu, tūlīt nāk prātā, pieminot tikai šīs pērles Klusajā okeānā. Nav tāda laika kā tagad, lai sapņus pārvērstu realitātē. Iestatiet savus Taiti apskates objektus nākamajam gadam un padariet tos par jūsu atmiņā paliekošākajiem atvaļinājumiem vēl.

Sandjego, ASV

Neaizmirstiet izpētīt savu sētu. Pilsētas ASV ir tikpat daudzveidīgas un unikālas kā šeit dzīvojošie cilvēki, un pilsēta, kas to vislabāk iemieso, ir Sandjego. Papildus gleznainajām pludmalēm un slavenajam zooloģiskajam dārzam šī metropole ir izpelnījusies “America’s Finest City” apzīmējumu ar savām nomierinošajām vibrācijām un sērfošanas kultūru, Cali-Baja kulinārijas kustības koordinēšanu un amatniecības alus skatuves šūpošanu. Tās dienvidu atrašanās vieta padara to arī par perfektu mājas bāzi, lai dienā varētu doties uz rosīgo L.A.

Taizeme

Taizemes galīgais piedzīvojumu potenciāls ir noslēpums. Zelta tempļi, labirintiem līdzīgi tirgi un ciešas tikšanās ar eksotiskiem savvaļas dzīvniekiem - ziloņiem, tīģeriem un pērtiķiem, lai tikai dažus nosauktu - liek apmeklētājiem justies tā, it kā viņi būtu iekāpuši fantāzijas romāna lappusēs. Šeit esošie cilvēki ir vieni no viesmīlīgākajiem Āzijā, un viņu garšas tieksme ir radījusi patīkami sarežģītu, kaut arī pikantu kulinārijas repertuāru. Neatkarīgi no tā, vai pārgājieni caur nacionālajiem parkiem ziemeļos vai salu lec dienvidos, Taizemes piedzīvojums ir dzīves ceļojums.

Loskaboss, Meksika

Los Cabos apmeklētāji tiks patīkami apbalvoti ar diviem galamērķiem vienā. Sanhosē del Kabo saglabā autentiskas Meksikas izjūtu ar bruģakmens ielām un Spānijas koloniālo arhitektūru, kamēr Kabo San Lucas apkārtne apgaismo nakti ar pasaulslavenām vakara izklaidēm, greznām iepirkšanās vietām un grezniem kūrortiem. Viens ceļojums uz šo moderno Meksikas provinci, un jūs sapratīsit, kāpēc šī teritorija gadiem ilgi ir iecienīta slavenība.

2017. gads ir tukšs šīferis, kas gatavs piepildīt ar piedzīvojumiem. Neatkarīgi no tā, kur jūs aizvedīs nākamais gads, nekad nav par agru sākt plānot savu nākamo atpūtu. Sazinieties ar savu Liberty Travel konsultantu jau šodien, lai sāktu plānot savu ceļojumu uz kādu no šiem galamērķiem vai saņemt ekspertu ieteikumus vietām visā pasaulē.