Signs You’re Jogging Incorrectly

Pazīmes, kuras jūs skrienat nepareizi

Kad esat jauns iesācējs skriešanā, viss var justies mazliet savādi. Jūs neesat pieradis kontrolēt elpu vai izjust sākotnējo diskomfortu. Šī jaunā skriešanas mācīšanās līkne var atstāt mūs sakāvi un gatavību padoties.

Kad esat atradis savu gropi, jūs varat sākt gaidīt un pat vajadzēt savus skriešanās. Skriešana ir viens no vienkāršākajiem treniņu veidiem. Vienkārši sašņorējiet kurpes un dodieties. Tomēr tas var būt bīstami, ja pieļaujat dažas no šīm ierastajām skriešanas kļūdām. Pirms doties uz nākamo skrējienu, pārbaudiet 12 pazīmes, ka skriešanai ir jāmaina.

Jūsu kakls ir sāpīgs

Kad skrienat, noteikti koncentrējieties uz to, kas jums priekšā, pieliekot skatienu pie horizonta. "Daudzi cilvēki, sākot pirmo reizi skriet, mēdz skatīties uz kājām, jo cenšas redzēt, kas tur notiek," stāstīja Kaķis Ficdžeralds, DPT, CSCS, fizioterapeits un Ņujorkas individuālās fiziskās terapijas skriešanas konsultants. Greatist. Skatoties uz leju visā jūsu skrējienā, tiek uzlikts nevajadzīgs stress jūsu kaklā, pēc skrējiena jūs jūtaties stīvs un sāpīgs.

Ficdžeralds iesaka skatīties taisni uz priekšu un uzticēties savām kājām, lai tām sekotu. "Tas pasargās jūsu kaklu, jo, kad skatāties uz leju, kakls ir saliekts un tad jūsu poza sabrūk," viņa paskaidroja.

Jūs uzturaties par dārgo dzīvi

Ja jūs kādreiz esat skrējis uz skrejceļš, tad jūs zināt, cik vilinoši ir satvert šīs puses. Tur sēž tie pievilcīgie mazie margas, kas tikai gaida, kad tiks noliekti. Pretoties! Pārāk cieši turoties pie sāniem, tas ne tikai izmetīs jūsu stāju, bet arī aplaupīs jūsu treniņu.

Kad jūs noliecaties uz skrejceļš, jūs ieliekat vairāk ķermeņa svara rokās un noņemat to no kājām. Jums noteikti nebūs jādedzina tik daudz kaloriju, cik skrejceļš saka, ka esat.

Vislabāk ir viegli pagriezt rokas, bet nekad pāri ķermeņa viduslīnijai. Turot rokas atvieglinātas un nedaudz saliektas, izmantojiet rokas soli, lai virzītu jūs uz priekšu. Ja jūtat, ka rokas šūpošanās liek pagriezties no vienas puses uz otru, ir pienācis laiks palēnināties. “Neliela un šūpojoša rokas pievada lietošana var izraisīt pagriešanos un galu galā izraisīt visa veida problēmas,” Women’s Health pastāstīja Losandželosas skriešanas treneris Deivids Siiks. "Jaudīga kāju un roku piedziņa rada lielu spēku, kas satiekas visā vēderā, sniedzot neticamu pamata treniņu un ātru ceļu uz līdzenu, saspringtu vēderu!"

Jūs strādājat pirms gulētiešanas

Jebkurš treniņš ir labāks par neko. Ja tikai vakaros spējat atrast iespēju vingrot, turpiniet darīt savu lietu. Tomēr šķiet, ka rīta vingrotāji gūst visas priekšrocības.

Nesen veiktā pētījumā tika apskatīta ietekme, kas rodas, veicot pirmās lietas no rīta, pēcpusdienā un tieši pirms gulētiešanas. "Ļoti pārsteigts, ka pulksten 7 vingrinājumi bija labāki attiecībā uz pazeminātu asinsspiedienu visas dienas garumā un lielākiem miega ieguvumiem nekā vingrošana pulksten 7 vakarā, un, kad vingrinājums tika veikts pulksten 13, bija mazs asinsspiediens vai miega ieguvums," saka Apalaču Valsts universitātes doktors Skots Koljērs. “Mēs vēl nezinām fizioloģiskos mehānismus, kas izraisa šīs izmaiņas, bet mēs zinām pietiekami daudz, lai pateiktu, ja jums ir jāsamazina asinsspiediens un ja jums ir jāpalielina miega kvalitāte, pulksten 7:00, iespējams, ir labākais laiks, lai vingrinājums. ”Ja jūs vienmēr esat pretojies idejai pamosties agrāk, varbūt mēģiniet rīt piecelties tikai piecas minūtes agrāk. Lēnām strādājiet augšup, līdz jums ir laiks trenēties no rīta.

Jūsu suņi riebjas

Ja jūsu kājas sāp katru reizi, kad skrienat, ir pienācis laiks apskatīt kurpes. Viena no biežākajām skriešanas kļūdām ir nepareizu apavu nēsāšana. “Daudzus pēdu un potīšu ievainojumus var izsekot slikti pieguļošiem apaviem,” žurnālam Fitness sacīja Megana Leija, DPM, Čikāgas Ilinoisas kaulu un apvienotā institūta podiatre. Dr Leahy iesaka jūsu kurpēs atstāt daudz papildu vietas, un faktiski tas sasniedz deviņus skriešanas apavus no viņas parastā septiņa izmēra.

Nekas nenogalinās jūsu jauno skriešanas rutīnu ātrāk, nekā sāp kājas. "Ja jūsu kājas sāp tāpēc, ka kurpes nav piemērotas vai arī jūs nevainojat nevainojamas kurpes, tad jums noteikti ir piemēroti neturpināt iesākto programmu," Timotijs Millers, MD, MD sporta zāles speciālists Ohaio štata Veksnera medicīnas centrā, pastāstīja izdevums Greatist. Dr Millers arī iesaka palielināt izmēru, pērkot skriešanas apavus. Lai aizsargātu kājas, jums faktiski ir vajadzīga papildu telpa tajos skriešanas apavos.

Tagad, kad jums ir piemēroti apavi, pārliecinieties, ka bieži tos nomaināt. "Parasti tiek teikts, ka čības pāri nekad nedrīkst redzēt dzimšanas dienu," laikrakstam Yahoo sacīja Mišela Favale, Lolē vēstniece. Nomainiet kurpes apmēram ik pēc apmēram 400 jūdzēm.

Jūs dzirdat gaisu

Kad esat jauns skrējējs, skrienot, jūs vienmēr varat justies aizrāvies. Jūs izmantojat savu ķermeni jaunā veidā, un ir dabiski justies kā jūs dusmojaties un dvesējat. Tomēr elpas izmantošana, lai uzturētu ceļu, ir ļoti svarīga visiem skrējējiem un skrējējiem.

Pētījumā PLOS One atklājās, ka ideālais elpošanas ātrums ir ieelpot divos soļos, pēc tam izelpot divos soļos, skrienot. Šī likme ļāva pētījuma dalībniekiem skriet tālāk, nenogurstot. “Viens no veidiem, kā izdegt, ir veiksmīga skrējiena noteikšana un pārāk ātra uzsākšana ir viens no veidiem, kā izdegt,” saka Favale.

Jūs neesat tieši jogs

Ir zināms, ka skrējēji ir saspringti, it īpaši tajos kāju muskuļos, kas pieliek tik daudz darba, bet, ja liekšanās uz priekšu, lai pieskartos kāju pirkstiem, ir joks, rodas problēma. Mums ir jātur muskuļi vaļīgi un atviegloti, lai novērstu skriešanas traumas. Viena no vissvarīgākajām jūsu skriešanas treniņa daļām ir iesildīšanās un atvēsināšanās. Katrā treniņā ir nepieciešams veltīts laiks stiepšanai. Marnie Kunz, skriešanas kluba Lolë un RunStreet skriešanas trenere, iesaka dinamisku stiepšanos vai stiepšanos, pārvietojoties (pretstatā tikai sēdēšanai uz zemes un stiepšanai). "Dinamiska stiepšanās ir lielisks veids, kā paaugstināt sirdsdarbību un muskuļus izstiepties pirms skrējiena," viņa stāstīja Yahoo.