Rowland + Broughton Nestles Rectilinear Black Magic House into Mountainous Colorado Site

Rowland + Broughton Nestles taisna melnās maģijas māja kalnainā Kolorādo vietnē

Šis Rowland + Broughton mājoklis, kas pārklāts ar metāla pārklājumu, Amerikas rietumos, ir paredzēts, lai viegli palaistu zemi un nodrošinātu plašu ainavas skatu.

Saukstā Melnā maģija ģimenes māja atrodas Snoumasā, Kolorādo, uz nelīdzenas vietas, kas pārklāta ar vietējām zālēm un eglēm, ozoliem un apšu kokiem. Uz taisnu māju ved grants ceļš, kas paceļas no maigas nogāzes.

Komandas mērķis bija izmantot jutīgu un līdzsvarotu pieeju darbam ar teritoriju, pārliecinoties par dabiskās topogrāfijas saglabāšanu.

"Mājas tiek diskrēti ievietotas savā vidē," sacīja Rowland + Broughton, kuras biroji atrodas Denverā un Aspenā. Firma kalpoja gan kā arhitekts, gan kā projekta izpildītājs.

Ārsienās ir dažāda lieluma logi, un tumša metāla apšuvums ir paredzēts kontrastam ar zemi. Austrumu pacēlumā apakšējā siena ir izgatavota no betona, ko izmanto mājas vizuālai iezemēšanai un augšējā līmeņa strukturālai atbalstīšanai.

"Mežos, kas atrodas mežā ar skatu uz klinšu atsegumiem uz austrumiem, mājām ir melna metāla gofrēta āda, kas drosmīgi paziņo pret apkārtējo kalnu malu," teikts studijas paziņojumā.

Divstāvu mājoklī, kas aptver 2 992 kvadrātpēdas (278 kvadrātmetrus), ir gan kāpnes, gan lifts, kas īpašniekiem ļauj palikt mājās novecojot.

Zemes līmenī komanda izvietoja divas guļamistabas, noliktavas zonu un veļas mazgāšanas telpu, kā arī divu automašīnu garāžu.

Sabiedriskās funkcijas atradās otrajā stāvā. Atvērtas, gaisīgas istabas un plaši stikla plašumi ir domāti, lai sniegtu sajūtu, ka “penthouse dzīvo kalnu oāzē”.

Augšējā stāva vienā pusē ir virtuve, ēdamistabas zona un viesistaba. Lielas, bīdāmas stikla durvis atveras uz klāja, kas vērsts uz dienvidiem, un tas dod iespēju dzīvot ārpus telpām.

Augšējā līmeņa otrā pusē atrodas galvenais komplekts.

Interjers ir izteikti atturīgs, lai koncentrētos uz apkārtējo ainavu. Materiāli ir baltais ozols un saķepinātais akmens.