Insanely Gorgeous, Under-the-Radar European Destinations

Neprātīgi krāšņs, zem Eiropas esošs mērķis

Dolāra vērtība pret eiro ir visaugstākā, kāda tā bijusi gadu laikā, padarot to par ideālu laiku, lai dotos ceļojumā, kuru jūs domājāt plānot. Bet parasto aizdomās turamo (skatoties uz jums, Londonu un Parīzi) vietā, kāpēc gan neizmēģināt kādu no šiem zemūdens radara punktiem, kas ir daudz mazāk pārpildīti, bet tikpat skaisti?

TORUN, POLIJA

Šī upes krastā esošā gotiskā pilsēta ir daudz mazāk pārpildīta nekā Varšava un Krakova, tai ir plaukstoša teātra ainava, un, kas ir jautrs fakts, tā bija Kopernika dzimtene. Vēl jāredz? Piparkūku muzejs. (Ar ko dīvaini Torun ir slavena.)

MANAROLA, ITĀLIJA

Dodieties uz Manarola, vecāko un otro vismazākās no Cinque Terre pilsētām, svaigas Jūras veltes no Ligūrijas jūras, saldais Sciacchetrà vīns un nedaudz miera un klusuma (automašīnas nav atļautas). Lai tur nokļūtu, dodieties uz vilcienu Pisa Centrale no jebkuras Cinque Terre pilsētas , kas maksā mazāk par 10 USD un tiek veikts vairākas reizes dienā.

IKARIA, GRIEĶIJA

Šajā Grecijas salā, kur parasti dzīvo līdz 100 cilvēkiem, ir jābūt kaut kam ūdenī. Vasarā apmeklējiet panagīriju, milzīgi svētki, kas svin dažādas reliģiskas brīvdienas, kas notiek vienu vai divas reizes nedēļa laika posmā no maija līdz oktobrim.

HALLSTATT, AUSTRIJA

Šo gleznaino ciematu, ko dažreiz sauc par “Austrijas pērli”, gandrīz bez automašīnām un ieskauj sāls raktuves, kas dod iespēju aizraujošām ekskursijām.

ALESUND, NORVĒĢIJA

Atrodoties Alesundā, apmeklējiet Atlantijas jūras parku Tuenesetā, kas ir lielākais sālsūdens akvārijs Ziemeļeiropā. Apmeklējums decembrī nākamā līmeņa slēpošanai Sunnmore Alpos.

KOTOR, MONTENEGRO

Kotoras piekrastes pilsēta faktiski ir zemūdens upju kanjons. Tas ir ļoti norobežots, to ieskauj kaļķakmens klintis un tajā ir viena no vislabāk saglabātajām viduslaiku vecpilsētām pasaulē. Šis mazais ceļvedis var palīdzēt jums orientēties vietējos Austroungārijas cietokšņos.

PIRĀNA, SLOVĒNIJA

Caur šo vēsturisko Slovēnijas pilsētu, kas atrodas plānas pussalas galā, vijas šauras ielas un gotiskās alejas. Iesaiņojiet savus dzīvokļus : Pilsēta ir tik maza, jūs vēlaties izveidot 30 minūšu gājiens no gala līdz galam.

PORTO, PORTUGĀLE

Lai gan tā ir otrā lielākā Portugāles pilsēta, Portu bieži aizēno ar tūrismu saistīta Lisabona. A dzīvespriecīga kultūras aina un pat dzīvīgākas krāsas ēkas liek jums pārdomāt. Apskatiet Mercado do Bolhão - masveida iekštelpu tirgu, kur varat nobaudīt kulinārijas priekus - no svaigi ceptām maizēm līdz zivīm, kuras, iespējams, peldēja Atlantijas okeānā pirms stundām.