Don’t Care About the Number on the Scale – Just Feel Good

Neuztraucieties uz skalas numura - justies labi

Vispirms es vēlos jums pateikties un pateikt, cik ļoti es novērtēju to, ko jūs darāt.

Kopš skatījos Kelli stāstu, es gribēju jums pastāstīt par savu “jauno es”. Tas ir traki, cik tas atgādina manu dzīvi un jūtas. Arī es dzīvē pārdzīvoju šausmīgu laiku, kad man bija ēšanas traucējumi, un kad katru minūti un katru sekundi skolā, mājās vai kopā ar draugiem mans prāts bija apsēsts ar ēdienu vai, precīzāk sakot, ar izvairīšanos no tā. . Es iedomājos, cik plāns es izskatos, ja noraidītu visu ēdienu, ko citi parasti ēd. Es badojos nedēļām ilgi, un pēc tam vairākas dienas es pavadīju, pildot sevi. Ķermenis vienkārši nezināja, kad apstāties, un es ēdu un ēdu, un ēdu, un pēc pāris dienām es jutos briesmīgi vainīgs, ka esmu uzlicis tik lielu svaru, un tas viss sāksies no jauna. Vienīgā atšķirība bija tā, ka es nekad nebiju trenējies, un apsēstība bija saistīta tikai ar ēdienu.

Pēc dažiem gadiem es to pārdzīvoju, un es daudz vairāk sapratu par ēdienu. Es apprecējos un piedzima manas dvīnītes. Bet pēc grūtniecības mans ķermenis bija mainījies. Tā kā es nekad nebiju pieradis trenēties, es jutos ļoti slikti attiecībā uz savu formu. Man šoreiz netraucēja mans svars, bet es patiešām gribēju kaut ko darīt ar vēderu un piedurknēm augšstilbiem.

Mani draugi ieteica treniņu video, un tāpēc es katru dienu sāku trenēties, pirmo reizi dzīvē. Pirmais mēnesis pagāja diezgan labi, bet tad es sāku garlaikoties, darot to pašu atkal un atkal. Es sāku samazināt savu treniņu biežumu, un man arī bija jāslēpj videoklipi, jo jutos, ka mani kliedz, un ienīstu fonā kaitinošo mūziku. Es arī neredzēju tik daudz izmaiņu ķermeņa formā, kā es cerēju.

Un tad Youtube atradu Fitness Blender videoklipus. Es sāku ar īsajiem video tikai tāpēc, lai tos pievienotu citiem saviem treniņiem, bet pēc kāda laika es atradu visus lieliskos treniņu videoklipus, un kopš tā laika es katru dienu esmu kopā ar jums, puišiem.

Pirmo reizi mūžā es sāku patikt savam ķermenim un tajā jūtos daudz ērtāk. Ir lieliski, ka fiziskā slodze man liek justies. Kā es jūtu, ka mani muskuļi darbojas kā labi ieeļļota mašīna 🙂

Man vairs nerūp skaitlis uz svariem. Es tikai vēlos justies labi un būt piemērota māte saviem bērniem. Es kļuvu par sertificētu uztura terapeitu un ceru parādīt savām meitenēm labāko piemēru, kā dzīvot veselīgi, lai viņiem nekad nebūtu jāpārdzīvo ēšanas traucējumi, kā es to darīju.